לב הקייטרינג

קייטרינג איכותי

הזמנות לחתונה מאויירות ולא רגילות במחיר נמוך מהרגיל

תכנון אירוע

כאשר אנו עורכים אירועים שונים, אחד הדברים החשובים ביותר שעלינו לתכנן ולהכין, זה הזמנות לאירועים .
לכל אירוע יש הזמנה משלו, יש סגנון אחר, מענה אחר, ולמעשה הזמנות לאירועים , הם תמיד שונות אלו מאלו. לכן עלינו לעצב אותן ולהתאים אותן, בדיוק לרוח האירוע, ולאופיו.
עלינו לזכור, שלא מספיק שעדכנו אנשים, שאנו עורכים אירוע כזה או אחר, אלא הם צריכים לקבל הזמנות לאירועים אלו . הסיבה היא פשוטה, שיש מולם הזמנה, אשר בדרך כלל, אנשים נוהגים להדביק אותה למקרר, כדי שיזכרו שיש להם אירוע מסוים בתאריך מסוים, הם זוכרים טוב יותר, את העובדה שבתאריך זה או אחר, עליהם לבוא לאירוע שלנו, וכך הם לא קובעים שום דבר אחר, באותו יום.
שלא נדבר על כך, שהם מכינים את עצמם לאירוע שלנו, כל אחד בצורתו הוא.

הזמנות לאירועים

הזמנות לאירועים , צריכות להישלח מספיק זמן, על מנת שהאורחים שלנו, יוכלו לקבל אותן, להחזיר לנו תשובה, האם הם אכן באים לאירוע, וכמובן, מספיק זמן, כדי שיוכלו לבטל או לדחות תוכניות ישנות, או לא לתכנן שום דבר אחר למועד זה.

אלו הזמנות לאירועים קיימים?

למעשה כל אירוע שאנו עורכים, יש לו הזמנה. עם זה אירוע משפחתי, נוסח חתונה, בר מצווה, ברית או בריתה, אירועים חברתיים, ואפילו לאירועים עסקיים. כמובן שישנם סוגים שונים של הזמנות לאירועים, ולא דומה הזמנה אחת לשנייה.
הדפסת הזמנות לחתונה של חתונות – יהיו בסגנון אישי מאוד, עם ברכה מיוחדת, בעיצוב חגיגי, והיא תשא בדרך כלל, את שם המתחתנים ושמות הוריהם. הזמנות לאירועים של בר מצווה, יכללו את שם חתן הבר מצווה וכל בני משפחתו, יחד עם איזו ברכה דתית לרוב. הזמנות לברית, ישאו את שמות ההורים, יחד עם ציור, תמונה או כל דבר אחר, שיזכיר לנו, שמדובר בתינוק חדש.
• הזמנות לאירועים עסקיים – יהיו כמובן יותר רשמיים. הם ישאו את השם והסמל של החברה המארחת, אולי אפילו סיסמא פרסומית של אותה חברה, לוח זמנים של האירוע, סיבת האירוע וכדומה. הזמנות לאירועים חברתיים (ימי הולדת) , יהיו הרבה פחות פורמאליים, יהיה בהם משהו אירוני, ציני, משהו כלל לא רשמי, ולא בהכרח מרגש כמו באירוע משפחתי.

חשוב לדעת

החשיבות של עיצוב הזמנות לאירועים , הוא לא רק עבור הצד השולח אלא גם עבור הצד המקבל. אנשים נוהגים להתרשם מהזמנות לחתונות, והזמנות שמעוצבות היטב, יכולות לרגש מאוד את מי שמקבל את ההזמנה.
אם ניקח למשל, הזמנות לאירועים עסקיים, אזי שככל שעיצוב ההזמנה והנייר עליו הוא הודפס יוקרתי יותר, כך המסר שמקבל ההזמנה מסיק הוא, שמדובר בחברה יוקרתית, חשובה וכדומה. דבר שהוא כמובן חשוב, לא רק לשולח ההזמנה, אלא גם למקבל ההזמנה. עיצוב הזמנות לאירועים , חייב להיעשות באופן שיתאים לעורכי האירוע, שיהיה מותאם לאופי האירוע, שיהיה בו משהו אישי מחד, אך מעוצב מאידך, גם אם באופן אומנותי או מסחרי מדי. בכל הזמנה שהיא כמובן, שעורכי האירוע, ייטלו חלק, עם זה בתכנון ועיצוב ההזמנה, ועם זה בכך שיקבעו עד הפרט האחרון, כיצד ייעצבו ההזמנות. כמובן שאתם עצם הדפסת ההזמנות, נעשה אצל חברת גרפיקה ודפוס, אצלה עשינו את ההזמנות.
אחת החברות הטובות והוותיקות בתחום של דפוס וגרפיקה, היא חברתנו. חברה הידועה בעיצוב והדפסה של הזמנות לאירועים, עם זה חתונות, אירועים עסקיים, בר מצוות בריתות, וכדומה. בחברתנו תקבלו ייעוץ כיצד לעצב את ההזמנה שלכם, וכמובן תקבלו הזמנות לאירועים , באיכות גבוהה ובעיצוב אומנותי ומרשים.

עיצוב הזמנות לחתונה – לצפייה בסרטון

שולחנות אוכל – המשך מאמר

פינות מתעצבות ונתפסות אצל אלו המחזיקים בדירה כמקום מיוחד ולכן מושקעים בו גם משאבים רבים. בנוסף, סביר להניח כי מאותן ייהנו רק אלו המתגוררים בבית. גם אם מדובר במשפחה המרבה לארח, הן ישמשו ברמת היום יום את הדיירים עצמם ולא את האורחים, רבים ככל שיהיו. עם זאת, חשוב דווקא לפעמים להתייחס לאופייה של המשפחה ולנטיותיה לארח או שלא לארח בביתה. עוד

שולחנות אוכל – חלק ראשון

בהרבה מאוד בתים ודירות ניתן לראות פינות אוכל שבמבט אחד עליהן משקפות את כל אופיים של בעלי הבית ואת רצונותיהם. למעשה, הן מהוות את הסמן לגבי הדרך בה נתפסת הדירה גם אצל האורחים או המבקרים וגם אצל המתגוררים בה. את הסיבות לכך ניתן למצוא בהרבה מאוד גורמים המקיפים את הנושא והייחוד שלהן כמו ההשקעה הכספית, או העיצוב שנבחר עבור אותן פינות ספציפיות, ואפילו המיקום שלהן ביחס לחדרים האחרים. עוד